Piszemy o wszystkim

Bloguj wszystko

Polak 15.02.2021

kursu niemieckiego (GUEK) - przydatna umiejętność

Polecane: alkohol

Kurs GUEK powstał z myślą o osobach, które nie posiadają wiedzy ani umiejętności związanych z językiem niemieckim. To świetne rozwiązanie dla osób uczących się języków. Możesz nauczyć się języka obcego, uczyć się zawodu, który nie wymaga intensywnej nauki. Ten kurs pomoże Ci zdobyć wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy lub uzyskania nowych praw.

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które choć trochę znają język niemiecki. W trakcie kursu uczestnicy poznają podstawy mówienia, nauki słownictwa, wymowy dźwięków, a także zasady mówienia lub pisania. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, aby nauczyć się podstaw pisania, ale z pewnością przyda się w życiu codziennym.

Kto może uczestniczyć w kursie GUEK?

Każdy może wziąć udział w kursie. Istnieją specjalne zajęcia dla dzieci (12, 13 lat), dla firm i uczestników indywidualnych. Podczas zajęć nauczyciel może odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Ile kosztuje kurs GUEK?

Koszt kursu GUEK to 4000 zł. Zł, a cena zawiera gabinet nauczyciela i dojazd Istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z autobusu lub tramwaju z lotniska lub innego miejsca.

Tagi: językaosób guek gieksa katowice gieksa z gisza giek gieksa forum gieksa gieksa facebook gieksiarze